Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych i świadczy szeroko pojęte usługi dla biznesu. Pracujemy na renomowanych programach księgowych i kadrowych, umożliwiając wgląd Klientowi w stan ksiąg w każdej chwili za pośrednictwem internetu. Procedury wdrożone w naszym biurze zapewniają całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów.

Biuro księgowe Teresa Czarnecka nie tylko zapewni Państwu rzetelną informację dotyczącą sytuacji księgowo-finansowej Waszej firmy, ale także doradzi i wskaże czynniki ryzyka związane z podejmowanymi przez Państwa decyzjami. Dzięki współpracy z nami zyskacie Państwo pewność, że księgi rachunkowe firmy będą prowadzone zgodnie z obowiązującym normami prawnymi.

Świadczymy kompleksową obsługę dla firm, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub ryczałcie oraz dla spółek prowadzących księgi rachunkowe. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomagamy przy rejestracji spółek prawa handlowego.

Na bieżąco analizujemy wyniki finansowe naszych Klientów i wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania księgowe w celu zoptymalizowania obciążeń fiskalnych.

Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, co sprawia, że mogą Państwo czuć dodatkowy spokój i komfort.

Korzystanie z naszych usług to dla Państwa wygoda, oszczędność i poczucie bezpieczeństwa.